Neler yeni
Hoşgeldin!

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

Karagöl Tabiat Parkı / İzmir

Katılım
11 Şub 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
1
Puanları
1
Konum
İzmir
#1
Kampsever dostlar merhaba.

İzmir'de kendinizi doğaya ait hissedeceğiniz; şehir karmaşası ve betondan uzak bir deneyim olan Karagöl'e uğramalısınız.

Yaklaşık 850 metre rakımda, Yamanlar'a bağlı bir yer Karagöl Tabiat Parkı.

Göl etrafında çadır kurmanız mümkündür. Elektrikli ve elektriksiz bölgeler mevcut. İki kez elektriksiz alanda konakladık ve kurduğumuz çadır sayısından bağımsız 35,00-TL ücret ödedik gecelik konaklama bedeli olarak. (Bu durumun kış şartlarından çok dikkate alınmadığını düşünüyorum.)

İçerisinde tuvalet ve bir adet kafe tarzı işletmesi mevcut. Fakat kış aylarında o işletme açık değil. Bu yüzden kamp planınızı yeme-içme konusunda tedarikli yapmanız önemlidir.

Karagöl'ün en güzel yanlarından bir tanesi ise kara hasret İzmirlilerin kar ile buluşabildikleri ender noktalardandır :)

İçerisinde bulunduğum ve yola yeni çıktığımız Camp Sessions projeleri kapsamında bir adet teaser videomuz ve bir adet de performans videomuz ile iki farklı kış döneminden iki farklı Karagöl ortamının görüntülerine, aşağıda paylaştığım bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Saygılar,